Jūrmalas slimnīcas rudens piedāvājums

Nr. 1 – Sagatavojies grūtniecībai

Laiks pirms bērniņa ienākšanas dzīvē ir svarīgs sievietes dzīvē, jo ir jābūt pārliecībai, ka ar veselību un pašsajūtu viss ir kārtībā. Piedāvājam īpaši izstrādātu veselības pārbaudes komplektu sievietēm, kas plāno bērniņu. Piedāvājam tikties ar ginekologu, dzemdību speciālistu, uzzināt, ko ir svarīgi ievērot pirms grūtniecības un, kas sagaida grūtniecības laikā.

Piedāvājumā ietilpst:

• Ginekologa, dzemdību speciālista konsultācijas
  • Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija
  • Laboratoriskie izmeklējumi

Visu izmeklējumu rezultāti un atkārtota ginekologa, dzemdību speciālista konsultācija pieejama trīs stundu laikā. Komplekta cena 59.00 EUR.

Iepriekšējs pieraksts pa tālruni – 26356102 vai .

Nr. 2 – Pārbaudi savu veselību

Lai noteiktu organisma vispārējo veselības stāvokli un savlaicīgi novērstu dažādas saslimšanas, slimnīcas speciālisti izstrādājuši veselības pārbaudes, kuras var veikt vienas dienas laikā. Programma nodrošina kompleksu veselības pārbaudi, kas ļauj identificēt iemeslus nopietnām saslimšanām.

Piedāvājumā ietilpst:

• Internista (terapeita) konsultācijas
  • Diagnostiskie izmeklējumi (elektrokardiogramma, ultrasonogrāfija, ehokardiogrāfija)
  • Laboratoriskie izmeklējumi

Visu izmeklējumu rezultāti pieejami trīs stundu laikā.  Komplekta cena 150.00 EUR.

Iepriekšējs pieraksts pa tālruni – 26530660 vai .

*Programmas pieejamas ar iepriekšēju pierakstu no 18.09.2015. – 18.10.2015.