Bērns nav mazs pieaugušais! Jūrmalas slimnīcā konsultācijas uzsāk pediatre Marita Cikovska.

Jūrmalas slimnīcā  pieņemšanu ir uzsākusi pediatre Marita Cikovska.

Jūrmalas slimnīcā  pieņemšanu ir uzsākusi pediatre Marita Cikovska. Ārste kopš 2012. gada strādā Bērnu Klīniskajā universitātes slimnīcā, turpinot specializēties bērnu neiroloģijā. Strādājusi arī slimnīcas uzņemšanas nodaļā un papildus Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā izsaukumos pie bērniņa mājās.

Iesakām savlaicīgi izvēlēties savu bērniņa ārstu (jau grūtniecības laikā), jo pēc atgriešanās no slimnīcas pēc bērna piedzimšanas, būs nepieciešams ārsts, kas turpinās sekot līdzi mazuļa attīstībai un sniegs konsultācijas par bērna aprūpi, kā arī nodrošinās nepieciešamo palīdzību saslimšanas gadījumā.

*Pediatrs ir bērnu ārsts, kurš specializējies bērnu slimību diagnostikā, ārstēšanā un to profilaksē. Pediatrs konsultē visos bērna vecuma posmos – no jaundzimušā līdz pat 18 gadu vecumam. Īpaši svarīga ir pediatra aprūpe jaundzimušajiem un bērniem līdz 5 gadu vecumam, jo tas prasa īpašas zināšanas un prasmes, kuras pediatri apgūst daudz plašāk, salīdzinot ar ģimenes ārstiem.

Pediatra pakalpojumi:

• Profilaktiskās apskates un bērna attīstības novērtēšana;
  • Zīdaiņu vispusīga izmeklēšana, padziļinātas konsultācijas par bērna kopšanu, ēdināšanu, attīstības veicināšanu;
  • Konsultācijas akūtu un ilgstošu saslimšanu gadījumos. Nepieciešamības gadījumā – nosūtījumi padziļinātai izmeklēšanai vai konsultācijām pie citiem speciālistiem;
  • Konsultācijas par bērna attīstību, uzvedību, ēšanas paradumiem, dienas režīmu, miega traucējumiem;
  • Mājas vizītes – apskates, saslimšanu gadījumā, u.c.

Piebilde: ir iespēja apmeklēt ārsti pastāvīgi, izvēloties viņu kā savu bērnu ārsti.

Kā pieteikties: zvanot uz reģistratūru pa tālruni: 67752254

Maksa par pakalpojumu: