Skolu audzēkņu dāvinājums Jūrmalas slimnīcā dzimušajiem bērniņiem

Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļa pieņem īpaši sirsnīgu dāvinājumu, kas tiks nodots tālāk mūsu dzemdību nodaļā dzimušajiem mazuļiem!

474 silti adījumi un tamborējumi – zeķītes, zābaciņi, jaciņas un tamborētas rotaļlietas, kuras ar lielu mīlestību un rūpību darinājuši Jūrmalas Valsts Ģimnāzijas, Mežmalas, Baložu un Vangažu vidusskolu audzēkņi.

Šo jauko tradīciju aizsākusi un īpašus atzinības vārdus pelnījusi Jūrmalas Valsts Ģimnāzijas mājturības skolotāja Ramona Liepiņa-Krauja! Paldies par jauniešiem par ieguldīto sirds siltumu katrā darbiņā!

Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļa ir 3.lielākā valstī pēc dzimušo bērniņu skaita. 2015.gadā Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļa ieguvusi Latvijas Ārstniecības iestāžu Kvalitātes balvu, ka arī ir piešķirts statuss “Mazulim draudzīga slimnīca” .