Jūrmalas slimnīca uzsāk iedzīvotāju vakcināciju

Atjaunināts 1.04.2022.

Vakcinācijas kabinets šobrīd slēgts!

Jūrmalas slimnīcā  4. martā tiek uzsākta iedzīvotāju vakcināciju pret Covid-19.

Vakcinācija  norit pēc prioritāro grupu principa personām, kas ir jau pieteikušies vakcīnai kādā no trīs veidiem:

– vietnē “manavakcina.lv”,

– pa tālruni 8989

– vai pie sava ģimenes ārsta.

Tālāk, vadoties no saņemtajiem iepriekšējās pieteikšanās sarakstiem, Jūrmalas slimnīcas pacientu koordinatore pati sazināsies ar šiem iedzīvotājiem, lai vienotos jau par konkrētu vakcīnas saņemšanas laiku.

Ierodoties uz vakcināciju, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase) un potēšanās pase, ja tāda ir.

Lai saņemtu apliecinājumu par Jūrmalas slimnīcā saņemtu Covid-19 vakcinācijas pilnu kursu, lūdzam sazināties ar vakcinācijas koordinatori pa tālr. 29609494 vai

Reģistratūrā pieejami izdales informatīvie materiāli par vakcināciju pret covid-19 latviešu un krievu valodā. Plašāka informācija un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem meklējiet SPKC mājas lapā: https://www.spkc.gov.lv/lv/atbildes

Foto: Artis Veigurs