Jūrmalas slimnīcā tiks atvērta Covid-19 infekcijas pacientu aprūpes nodaļa

No š.g. 5.novembra Jūrmalas slimnīcā  tiks atvērta Covid-19 inficēto pacientu aprūpes nodaļa. Plānots uzņemt gan pirmreizējos pacientus, gan tādus, kas sākotnējo ārstēšanu būs saņēmuši lielajās universitāšu slimnīcās. Covid -19 pacientu nodaļa būs izvietota A korpusa 2.stāvā, ievērojot visas epidemioloģiskās drošības pasākumus.  Nodaļas kopējais gultasvietu skaits – 20.

Plānveida stacionāro pakalpojumu sniegšana ir atcelta, tikmēr neatliekamā medicīniskā palīdzība, kā arī ambulatorās konsultācijas un izmeklējumi pieejami līdzšinējā apmērā.

Apmeklētājiem lūdzam stingri ievērot brīdinošos uzrakstus un neizmantot A korpusa liftu, kā arī neienākt telpās, kas marķētas kā epidemioloģiski bīstamā zona.

Sūtījumu nodošana  pacientam ir atļauta, atstājot pie dežuranta tikai pirmās nepieciešamības lietas – šeit

Nodaļu kotaktinformācija: šeit