Jūrmalas slimnīcā daļēji atjaunota plānveida pakalpojumu sniegšana

No 22.11.2021. Jūrmalas slimnīcā  daļēji ir atjaunota plānveida pakalpojumu sniegšana, proti, tiks veiktas iepriekš nozīmētās plānveida operācijas. Tomēr, ņemot vērā, ka Jūrmalas slimnīca sniedz arī neatliekamo medicīnisko palīdzību un veic Covid-19 pacientu ārstēšanu, tad gultu noslodze slimnīcā var būt mainīga, tāpēc šīs plānveida operācijas var tikt atkārtoti atliktas, ja paredzētajā stacionēšanās brīdī slimnīcā nebūs brīvas gultasvietas. Gultasvietu noslodze neietekmēs tos operāciju veidus, kas neprasa pacienta uzturēšanos stacionārā pa nakti, piemēram, rokas, varikozu vēnu u.tml. operācijas.

Lēmumu daļēji atjaunot plānveida pakalpojumu sniegšanu pieņēmusi Valsts operatīvā medicīniskā komisija, ņemot vērā Covid-19 epidemioloģiskās situācijas stabilizēšanos un gultu noslodzes rādītājus, saglabājot līdzšinējo uzstādījumu prioritāri nodrošināt veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu neatliekamiem, akūtiem, tai skaitā Covid-19 pacientiem.

Ambulatorās konsultācijas un izmeklējumi Jūrmalas slimnīcā  pieejami līdzšinējā apmērā.