Atbrīvojies no muguras sāpēm

Akūtu un hronisku muguras sāpju gadījumos var palīdzēt neirologs. No septembra Jūrmalas slimnīcā sāk pieņemšanu sertificēta neiroloģe, osteorefleksoterapeite Elīna Malkiela. Ārste Elīna Malkiela izglītību ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātē, no 2009. gada praktizē Kūrorta rehabilitācijas centrā Jaunķemeri un P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā.

Neirologs, osteorefleksoterapeits var gan palīdzēt akūtu, gan hronisku muguras sāpju gadījumos, veikt nepieciešamos izmeklējumus, noteikt diagnozi un labāko ārstēšanas metodi. Neiroloģe, osteorefleksoterapeite Elīna Malkiela Jūrmalas slimnīcā konsultē ar ģimenes ārsta nosūtījumu vai pēc pacienta iniciatīvas. Konsultācijas cena ar ģimenes ārsta nosūtījumu – 4.27 eiro, maksas konsultācijas cena – 23 eiro.

Iepriekšējs pieraksts reģistratūrā vai pa tālruni 67752254, vai elektroniski .