Pārliecinies par kinezioloģiskā teipa tūlītējo iedarbību

Kā atklāj Jūrmalas slimnīcas fizioterapeite Estere Cīrule,muguras un sprandas sāpes, kuras radušās pēc ilgstošas slodzes vai kā sēdoša darba rezultāts, spondilozes izraisītas muguras sāpes, locītavu sāpes vai kustību ierobežojums, profesionālās saslimšanas, kas saistītas ar hronisku muskuļu saspringumu, traumu (sasitumu, sastiepumu, mežģījumu) ārstēšana – tās ir tikai dažas no problēmām, kuru risināšanai sekmīgi tiek izmantota kinezioloģiskās teipošanas metode.

Galvenais kinezioloģiskās teipošanas mērķis ir veicināt ķermeņa pašdziedināšanas procesus. Šī ir nemedikamentoza ārstniecības metode, kas darbojas 24 h diennaktī.

Teipošanā tiek izmantota elastīga lenta jeb teips, kura sastāvā ir 100% kokvilna un dabīga akrila līme. Tā īpašības atbilst ādas īpašībām. Teips ir elastīgs, elpojošs, ūdenscaurlaidīgs un nav alerģisks. Teipošanas metode var tikt piemērota kā zīdaiņiem, tā senioriem.

Kinezioloģiskās teipošanas indikācijas:

• muskuļu normotonizēšana, muskuļu aizsardzībai pret pārslodzi
  • locītavu aizsardzībai, iespējamo brīvkustības veidu ietekmēšanai
  • sāpju remdēšanai
  • iekaisumu samazināšanai
  • limfas tūskas mazināšanai
  • hematomas mazināšanai
  • propriocepcijas uzlabošanai
  • stājas korekcijai
  • fascijas korekcijai

Šī metode pieejama arī Jūrmalas slimnīcas klientiem. Pieteikšanās pie sertificētas fizioterapeites Esteres Cīrules pa tālr.26467213.