Endokrinologa konsultācijas

Endokrinologs sniedz konsultācijas un ārstē organisma iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbības traucējumus jeb hormonu sekrēcijas regulāciju un slimības, kas rodas iekšējās sekrēcijas traucējumu dēļ. Endokrinologs var palīdzēt cilvēkiem ar cukura diabētu, vairogdziedzera slimībām, virsnieru un hipofīzes slimību gadījumos, cilvēkiem ar lieko svaru, osteoporozi, podagru, vielmaiņas problēmām un citas endokrīno saslimšanu gadījumos.

Sūdzības, ar kādām vajadzētu griezties pie endokrinologa:

• ķermeņa masas izmaiņas,
  • slāpes un bieža urinēšana (īpaši naktīs),
  • nespēks, nogurums,
  • sirdsklauves, uzbudināmība,
  • ādas iekaisīgas slimības un grūti dzīstošas brūces,
  • sēnīšu slimības,
  • pastiprināta apmatojuma augšana vai matu izkrišana,
  • pēkšņi parādījušās strijas violetā vai rozā krāsā uz vēdera, augšstilbiem, augšdelmiem,
  • nekontrolējama hipertensija (asinsspiediena paaugstināšanās),
  • kakla formas izmaiņas.

Endokrinoloģe Dr. Gita Erta absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultāti un rezidentūru endokrinoloģijā Latvijas Universitātē. Kā endokrinoloģe praktizē Veselības Centra 4 Diagnostikas Centra filiālē un SIA Capital Clinic Riga. Pieredzi guvusi strādājot arī P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā un KRC Jaunķemeri.

Apguvusi akupunktūru, ir arī sertificēta fizikālās un rehabilitācijas ārste, un ārstēšanā pielieto arī jaunāko medicīnas aparatūru. Turpina izglītoties starptautiskos kursos, simpozijos un kongresos.

Iepriekšējs pieraksts Jūrmalas slimnīcas reģistratūrā vai pa tālruni 67752254.