Saņemti Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības augstākie apbalvojumi

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība  17. novembrī pasniedza pašvaldības augstākos apbalvojumus par īpašu ieguldījumu Jūrmalas attīstībā un kūrortpilsētas vārda popularizēšanā.

Apbalvoti tika arī divi mūsu slimnīcas darbinieki – Goda zīme un tituls “Goda jūrmalnieks” piešķirts  Iekšķīgo slimību nodaļas vadītājam Jurim Leitānam, bet  Vijai Kalniņai,  vecmātei un radiologa asistentei – Goda raksts par ilggadēju ieguldījumu iedzīvotāju veselības aprūpē.

Ārsts internists Juris Leitāns ir Jūrmalas slimnīcas Iekšķīgo slimību nodaļas vadītājs.  Darba stāžs medicīnā jau 40 gadi, kopš Tartu universitātes absolvēšanas 1982.gadā. Jūrmalas slimnīcas kolektīvam, dr. J. Leitāns pievienojās 1998.gadā.

Iekšķīgo slimību nodaļā tiek ārstēti terapijas un neiroloģijas profila pacienti, no kuriem liels īpatsvars ir stacionēti akūtā kārtā. Šī nodaļa ir ļoti nozīmīga Jūrmalas slimnīcas struktūrvienība un tās darbībai ir liela ietekme uz Jūrmalas iedzīvotāju veselības aprūpi.

Vecmāte Vija Kalniņa pirmoreiz Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļā nokļuva prakses laikā 1979. gadā, kad vēl tikai mācījās Rīgas 1. medicīnas skolā –  darbā Jūrmalas slimnīcā aizvadīti  jau 43.gadi! 2015.gadā Vija Kalniņa saņēma Latvijas Ārstu biedrības apbalvojumu “Gada vecmāte”! Šo godpilno titulu piešķir, saskaņā ar iedzīvotāju balsojumu.  Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļa ir otrā populārākā dzemdību iestāde valstī. Slimnīcas Dzemdību nodaļas labā slava lielā mērā ir pateicoties šādiem darbiniekiem, kas savā darbā iegulda arī savu sirdi un dvēseli!

Par Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības apbalvojumiem
Jūrmalas pašvaldība augstāko apbalvojumu – Goda zīmi un titulu “Goda jūrmalnieks” – dibinājusi 2015. gadā. To saņēmis komponists un pianists Raimonds Pauls, estrādes dziedātāja Laima Vaikule, SIA “Jūrmalas slimnīca” valdes priekšsēdētājs, Ķirurģijas nodaļas vadītājs Egons Liepiņš, uzņēmējs Lauris Aleksejevs, pludmales volejbola treneris Genādijs Samoilovs, operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko, pašvaldības SIA “Kauguru Veselības centrs” vadītājs Gundars Prolis, zinātnieks, novadpētnieks Valdis Gavars, Pumpuru vidusskolas direktore Irēna Kausiniece, tēlniece Olga Šilova, SIA “Sanare – KRC Jaunķemeri” valdes priekšsēdētāja Elīna Malkiela un Jūrmalas valstspilsētas Kauguru vidusskolas direktore Zinaīda Tarasenko, arhitekts Andris Kronbergs un Slokas Evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Aivars Gusevs.

Attēlī no Jūrmalas valstspilsētas arhīva:https://www.flickr.com/photos/jurmalalv/albums/72177720303793893/with/52507867718/